Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kahraman Babam Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Kahraman Babam 8. Bölüm Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (2 Yorum)
Reklamlar
 

Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Osman Kaya
Senaryo: Sema Ergenekon, Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kay
Kanal ve Yayın Günü: Show Tv - Pazartesi - 20:00
Kahraman Babam Oyuncuları:
Kahraman Babam Konusu:

10.Evin yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Kahraman Babam'da itfaiyecilerin kahramanlıklarının hikayesi ekranlara getirilecek. Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimler rol alıyor. Senaryosunu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleme aldığı diziyi usta yönetmen Osman Kaya yönetiyor. Çok yakında Show Tv'de ekranlara gelen Kahraman Babam dizisinde bir çok insana iyiliği dokunan kahraman itfaiyecilerin üzüntülerini, başarılarını ve hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

Görkem Sevindik (Uğur)

30 Ekim 1986 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.78 boyunda ve 72 kilodadır. Terazi doğumlu ve yeşil gözlü olan yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almıştır. Bir çok popüler dizide rol bulan yakışıklı oyuncuyu Söz dizisinde Mücahit karakteri ile izlemiştik. Sonrasında Ramo dizisinde 1 sezon boyunca Boz karakteri ile kamera karşısına geçmişti.

Nilay Deniz (Yonca)

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu henüz 24 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Güneşi Beklerken dizisiyle tanınmaya başşamıştır. Aşk Yeniden dizisinde Selin karakterine hayat vermiş Behzat Ç dizisi ile tanınmaya devam etmiştir. Boğa burcu olan Nilay Deniz, 20 Dakika, Ah Neriman, Mor Menekşeler gibi dizilerde de rol bulmuştur. Güzel oyuncu en son ise Ateş Böceği ve Kalk Gidelim dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncuyu

Ushan Çakır (Cem),

23 Mayıs 1984 yılında İzmir'de dünyaya gözlerini açan yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü tamamlamıştır. 2014 yılında En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Kayıp Şehir, Leyla İle Mecnun, 20 Dakika, Kayıp Şehir, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Yazı, Masum Değiliz, Ufak Tefek Cinayetler, Avlu ve Ya İstiklal Ya Ölüm gibi yapımlarda rol almıştır. Başarılı oyuncuyu son olarak ise Star Tv'de ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak izlemiştik.

Fatih Al (Yavuz)

12 Eylül 1976 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. 41 yaşındaki deneyimli oyuncu 1.77 boyunda ve 67 kilodadır. Fatih Al başak burcudur. Sihirli Annem, Muhteşem Yüzyıl, Hazan Mevsimi, Rüzgarlı Bahçe, Daire, Kırlangıç Fırtınası, Karadayı, Not Defteri gibi dizilerde rol bulmuştur. Başarılı oyuncu son olarak ise Atv'de ekranlara gelen Kanatsız Kuşlar dizisinde Muzaffer karakterine hayat vermiştir.

Timur Ölkebaş (Bedri)

1977 yılında Almanya'da dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen Artvin Hopa'lıdır. Rize Halk Eğitim merkezinde tiyatroya başlayan genç oyuncu abisinin İsntabul'da bir üniversite kazanmasıyla İstanbul'a taşınmış ve sinema hayatına burada devam etmiştir. Kırmızı Kamyon dizisinden önce birçok başarılı projede rol bulan oyuncunun rol aldığı diziler ise şöyledir;  Seddülbahir 32 Saat, Kadim Dostum, Benim İçin Üzülme, Firar, Çılgın Kanal, Gazi, Sevgili Düşmanım, Çapkın, Sevda Kuşun Kanadında, Üç Kadın, Savaşçı, Siyaz Beyaz Aşk. En son ise Atv'de yayınlanan Kimse bilmez dizisinde Vedat karakterine hayat vermiştir.

Deniz Hamzaoğlu (Tolga),

24 Kasım 1979 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu aynı zamanda yönetmen ve eğitmendir. Babası Hayati Hamzaoğlu'dur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümleri'nde eğitim almıştır. Konya Devlet Tiyatrosu ve Antalya Şehir Tiyatrosunda görev almıştır. Kafes filminde rol oynamıştır. Karadayı ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde boy göstermiştir. Başarılı oyuncu en son ise Hayat Şarkısı (Deniz) ve Nefes Nefese (Muhittin) dizilerinde rol almıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Kahraman Babam dizisine 2 Yorum Yapıldı
  1. ramazan: güzel umarım bitmez
  2. ramazan yavuz kurnaz: iyi bir dizi güzel devam eder iyi